Powrót ze Słoweni

Wczoraj zakończyła swoją sześciodniową wizytę w Słowenii delegacja z PBW. Wyjazd do Domžale odbywał się w ramach projektu Comenius Regio.
We wtorek odwiedziliśmy Dom Dziennej Opieki dla osób niepełnosprawnych umysłowo. Mieszkańcy przygotowali dla nas krótki koncert, a po nim były rozmowy m.in o skokach narciarskich i oczywiście Adamie Małyszu.
Środa była dniem kolejnych wizyt najpierw odwiedziliśmy ośrodek dla dzieci z dysfunkcjami ruchowymi, w którym mieści się szkoła podstawowa, średnia, sale rehabilitacyjne i szpital. Wieczorem poznawaliśmy Bibliotekę Miejską a także byliśmy uczestnikami przedstawienia teatralnego. Po części artystycznej odbyła się dyskusja o interpretacji tego utworu w której uczestniczyło kilkudziesięciu widzów.
W czwartek odbyła się międzynarodowa konferencja pt.: „Książka w życiu dziecka” na której razem z koleżanką wygłosiliśmy referat: Wspomaganie rozwoju dziecka poprzez wykorzystanie książki na zajęciach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Łodzi.
Wyjazd bardzo udany szkoda, że ten czas tak szybko tam mijał. Pozostają teraz wspomnienia, zdjęcia i kontakty z nowo poznanymi osobami.

Komentarze

  1. Jakieś zdjęcia Biblioteki Miejskiej...? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakbyś czytała w myślach bo właśnie dziś chciałem dodać parę fotek. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Marzena Peričič spotkanie pod oliwkami

Egzamin

Dyplomowanie