VI spotkanie Sieci „Kreatywny Bibliotekarz”

W minionym tygodniu przeprowadziłem w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu - Filia Zduńska Wola, szkolenie podczas VI spotkania Sieci „Kreatywny Bibliotekarz” dla bibliotekarzy z powiatu zduńskowolskiego. 24 uczestniczki Sieci Współpracy i Samokształcenia mogły pogłębić wiadomości na temat komunikacji oraz dysków wirtualnych w wykorzystaniu ich do pracy w chmurze. Omówiłem czym są Dyski wirtualne na przykładzie usługi Google Drive.

Przedstawiłem też temat „Współczesny bibliotekarz wśród źródeł komunikacji”, który miał na celu przybliżenie możliwości zastosowania współczesnych źródeł komunikacji w bibliotece. Przywołanie przykładów praktycznego wykorzystania tych form kontaktu pomiędzy bibliotekarzem a czytelnikiem. Przedstawienie możliwych korzyści z podjętych działań na rzecz promocji, budowania  nowego wizerunku biblioteki.

Mnie jako prowadzącego bardzo usatysfakcjonowała duża frekwencja i zainteresowanie tematem, które świadczy o potrzebie kontynuowania tego zagadnienia podczas warsztatów. 

Więcej informacji na stronie BP Sieradz Filia Zduńska Wola. 

BP Sieradz Filia Zduńska WolaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Marzena Peričič spotkanie pod oliwkami

Egzamin

Dyplomowanie