Wspomaganie PO WER

Wczoraj przeprowadziliśmy kolejne szkolenie Rady Pedagogicznej w ramach programu PO WER. 

Szkoły miały do wyboru tematy warsztatów z zakresu Technologii Informacyjno-Komunikacyjnej, które chcą, aby zostały przeprowadzone z nich szkolenia.

Te  placówki, które zostały objęte naszym wspomaganiem wybrały: Praca w chmurze z dokumentami (Google) - jak tworzyć i współtworzyć z innymi osobami dokumenty on-line (sporządzanie dokumentów, arkusza ankiet, kalendarza).

To szkolenie obejmuje zagadnienia dotyczące objaśnienia czym są Dyski wirtualne na przykładzie usługi Google Drive. Tematyka jest bardzo obszerna dlatego też treści zostały podzielone na 3 bloki. Po wstępie teoretycznym prowadzący przeszedł do części praktycznych czyli edycji dokumentów typu: Word, PowerPoint, oraz sporządzania arkusza ankiet i prowadzenia kalendarza.


Duża frekwencja i zainteresowanie tematem może świadczyć o potrzebie prowadzenia warsztatów obejmujących to zagadnienie. 

Komentarze

 1. Dzień dobry,

  Mam takie pytanie. Czy biblioteka składała wniosek do programu PO WER? Udało się uzyskać jakieś środki na prowadzenie szkoleń? Czy raczej tak jak to u mnie w Krakowie jest prowadzicie szkolenia w normalnym czasie Waszej pracy? Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry,

   Prowadzimy szkolenia w normalnym czasie pracy jako wspomaganie pracy szkół.
   Nie składaliśmy żadnego wniosku, aby uzyskać środki na prowadzenie szkoleń.
   Czyli jak dobrze rozumiem jesteśmy w takiej samej sytuacji.

   Pozdrawiam!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Marzena Peričič spotkanie pod oliwkami

Egzamin

Dyplomowanie