Bibliotekarz Do Poznania


Bibliotekarz Do Poznania - 12. Forum Młodych Bibliotekarzy

„Bibliotekarz Do Poznania” to hasło 12. Forum Młodych Bibliotekarzy stanowi celową grę słów - ma zachęcić uczestników nie tylko do odwiedzenia Poznania, ale przede wszystkim do tego, by pokazali oni siebie samych innym i pozwolili się poznać. 

W dwudniowej konferencji uczestniczyło ponad 100 uczestników, kilkunastu prelegentów oraz trenerów. Forum było okazją do spotkania wielu młodych bibliotekarzy z całej Polski pracujących m.in. w bibliotekach publicznych, naukowych, fachowych, szkolnych i pedagogicznych. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, forum zostało zorganizowane pod auspicjami Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.
Uroczyste otwarcie Forum nastąpiło w auli Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przez Przewodniczącą Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Joannę Pasztaleniec–Jarzyńską.


Ja przeprowadziłem zajęcia:  "Grywalizacja a upowszechnianie czytelnictwa", które  cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na warsztatach uczestnicy zostali zapoznani z aplikacjami webowymi służącymi do tworzenia konkursów i gier w wersjach online. Prowadzący przedstawił przykłady zastosowania grywalizacji w promocji czytelnictwa.

Forum Młodych Bibliotekarzy jak zawsze dostarczyło wielu nowych doświadczeń i inspiracji, które będzie można wprowadzić w życie.
 
Foto: Magdalena Musiela
 


Komentarze

  1. Your Websie is very good, like sir Berita Terpopuler Mine, Visit too Berita Indonesia Which is very useful for everyone. I also have a page Berita Populer With a very cool appearance.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Marzena Peričič spotkanie pod oliwkami

Egzamin